World Outside Your Window

Angażuj się w swoje lokalne środowisko

1 - 9 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
4 - Nieograniczone

Przebieg gry

World Outside Your Window to oparta na nowych technologiach gra teambuildingowa, która zachęca graczy do odkrywania swojego lokalnego środowiska. Poszczególni członkowie zespołu wykonują zadania samodzielnie, a następnie łączą się z innymi wirtualnie lub na żywo, aby dzielić się swoimi odkryciami. Wynik drużyny to suma indywidualnych wyników, więc wkład każdego jest na wagę złota!

Na ekranie gry widzimy planszę podzieloną na 4 rodzaje środowisk. Każdego dnia gracze wykonują cztery wyzwania. Najpierw wybierają dowolne środowisko i wykonują w nim 3 zadania, a następnie podejmują się Losowego Aktu Dobroci, który wymaga od nich zrobienia jakiejś szczególnej rzeczy innej osobie.

Podejmując się danych wyzwań gracze otrzymują wirtualne żetony. Można je wykorzystać by zwiększyć swoją punktację lub przekazać innym członkom zespołu, co uaktywnia zadania bonusowe i daje jeszcze większe możliwości maksymalizacji wyniku zespołowego.

Wnioski rozwojowe

World Outside Your Window to świetny pretekst do poznawania i wspierania swojego lokalnego środowiska. Umiejętnie zaprojektowany system premiowania zachęca do współpracy, pozytywnie wzmacniając interakcje i wzajemne wsparcie członków zespołu. Dzieląc się swoimi doświadczeniami, słuchając i dyskutując o napotkanych miejscach czy osobach, uczestnicy budują relacje i tworzą się więzi w zespole. Współpracownicy stają się bardziej świadomi, bardziej obecni i lepiej rozumieją, w jaki sposób mogą odegrać rolę w osiąganiu wspólnego celu. Gdy zespół się łączy, wzrasta indywidualna motywacja i zaangażowanie jednostek na drodze do sukcesu zespołu.

Pomysł na CSR

Każdego dnia gracze podejmują się określonego aktu życzliwości wobec drugiej osoby. Działania te zachęcają jednostki do brania odpowiedzialności za wypełnianie swoich obowiązków obywatelskich i uświadamiają, jak jeden mały czyn może wpłynąć na dobrostan całego społeczeństwa.

remote team building

Aktywność dla Zdalnych Zespołów

Ten rodzaj aktywności został zaprojektowany dla ludzi pracujących zdalnie. Twój zespół może pracować z domu, z różnych lokalizacji biurowych czy nawet z różnych krajów! Podoba Ci się scenariusz, ale szukasz rozwiązania na żywo lub hybrydowego? Skontaktuj się, aby zobaczyć, jak możemy dostosować wybrany program do potrzeb Twojego zespołu.

web or app

Aktywności do zdalnego budowania zespołu w oparciu o przeglądarkę internetową i aplikacje mobilne.

Czy wiesz, że nasza oferta na team building online obejmuje programy realizowane zarówno poprzez przeglądarkę internetową, jak i w aplikacjach mobilnych? Zapytaj nas, jakie mamy propozycje zdalnej integracji, dopasowane do Twojej sytuacji.

Poproś o wycenę