Time to Talk

Fajne narzędzie do angażowania uczestników spotkania

15 minuty - 1 godzina
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
3 - Nieograniczone

Przebieg gry

Time to Talk to doskonałe narzędzie do inicjowania spontanicznych rozmów i urozmaicenia każdego spotkania, zarówno online, jak i offline. Po krótkim wprowadzeniu każdy uczestnik wchodzi do podpokoju i dołącza do gry na swoim telefonie komórkowym lub komputerze. Time to Talk to łatwo dostępna gra przeglądarkowa, która nie wymaga pobierania aplikacji. Wysoki współczynnik energii pojawia się każdorazowo, gdy platforma losowo wybiera kolejnego gracza, który musi wykonać niestandardowe wyzwanie w określonym czasie. Jeśli grupa jest żądna jeszcze większych wrażeń, prowadzący mogą zdecydować o zwiększeniu poziomu trudności zadania, co jeszcze bardziej podkręci atmosferę. Po upływie czasu pozostali uczestnicy przekazują informację zwrotną osobie, która mówiła. Zabawa toczy się dalej, kolejna osoba podejmuje wyzwanie, a pałeczka jest przekazywana dopóty, dopóki wszyscy nie znajdą się na gorącym krześle!

Wnioski rozwojowe

Time to Talk ma na celu wywołanie rozmów tu i teraz oraz pomaga uwolnić spontaniczność i kreatywność uczestników spotkania. Ta zabawna gra daje równe szanse, by każdy mógł zabrać głos, co stwarza przyjazną, włączającą przestrzeń, w której każdy ma swój wkład oraz wnosi indywidualną perspektywę. Aktywność sprzyja kreowaniu kultury informacji zwrotnej i aktywnego słuchania. W rezultacie buduje więzi między uczestnikami, zwiększa motywację, zaangażowanie i wzmacnia wartości korporacyjne.

Time to Talk można w pełni dostosować do wymagań klienta. Wybierasz czas trwania ćwiczenia, liczbę rund i ramy czasowe wyznaczane każdej osobie. Wolisz zdrową rywalizację czy nacisk na współpracę? Wybierz naszą nieformalną aktywność networkingową, która zapoczątkuje przyjemne rozmowy. Możesz też ustalić z nami spersonalizowaną zawartość edukacyjną Time to Talk, a wtedy uzyskasz bardziej poważną aktywność, skoncentrowaną na realnych wynikach.

together apartZdalne - Hybrydowe - Multilokalizacyjne

Ta aktywność została zaprojektowana z myślą o spotkaniach stacjonarnych, zdalnych, hybrydowych i dla zespołów rozproszonych w różnych lokalizacjach. Jeśli Twój zespół pracuje z domu, w różnych lokalizacjach lub różnych krajach, zapytaj nas o zdalną lub hybrydową wersję wybranej aktywności. Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się, w jaki sposób możemy dostosować program dla Twojego zespołu.

remote team building

Aktywność dla Zdalnych Zespołów

Ten rodzaj aktywności został zaprojektowany dla ludzi pracujących zdalnie. Twój zespół może pracować z domu, z różnych lokalizacji biurowych czy nawet z różnych krajów! Podoba Ci się scenariusz, ale szukasz rozwiązania na żywo lub hybrydowego? Skontaktuj się, aby zobaczyć, jak możemy dostosować wybrany program do potrzeb Twojego zespołu.

web or app

Aktywności do zdalnego budowania zespołu w oparciu o przeglądarkę internetową i aplikacje mobilne.

Czy wiesz, że nasza oferta na team building online obejmuje programy realizowane zarówno poprzez przeglądarkę internetową, jak i w aplikacjach mobilnych? Zapytaj nas, jakie mamy propozycje zdalnej integracji, dopasowane do Twojej sytuacji.

Poproś o wycenę