Popularne aktywności stacjonarne

Dzięki stopniowemu łagodzeniu restrykcji, możemy ponownie spotykać się stacjonarnie, by wspólnie uczestniczyć w wydarzeniach i zajęciach na żywo. Oczywiście wygląda to już inaczej, niż kiedyś. Musimy pamiętać o dystansie fizycznym i najlepszych praktykach sanitarnych.

Co nie znaczy, że nie możemy się dobrze bawić! Jesteśmy przecież istotami społecznymi. Spotkania twarzą w twarz to integralna część naszego życia. Bezpośrednia komunikacja na żywo uwzględnia komunikaty niewerbalne, takie jak gesty, kontakt wzrokowy, dotyk i ruch ciała. Mowa ciała ma podstawowe znaczenie dla jednoznacznego porozumiewania się, sprawnego dzielenia się wiedzą i udanej współpracy zespołowej, zwłaszcza w zespołach wielokulturowych.

W Catalyst przygotowaliśmy różnorodne programy, które z jednej strony umożliwiają przebywanie uczestników w tej samej lokalizacji, a z drugiej – dbają o bezpieczeństwo, zachowując zalecany dystans fizyczny między ludźmi. W tych aktywnościach unikamy materiałów i akcesoriów, które muszą być przekazywane między uczestnikami. Unikamy też sytuacji, gdy trzeba się do siebie mocno zbliżać.

Świętuj z nami ponowną możliwość spotkań! Odnów kontakt na żywo ze swoim zespołem dzięki naszym angażującym programom, które zmotywują i wzmocnią Twój zespół!

Szukasz czegoś innego? Sprawdź naszą Wyszukiwarkę Aktywności Zespołowych

Potrzebujesz pomocy w decyzji? Dostosujemy program specjalnie dla Twojego zespołu, aby osiągnąć wyznaczone cele.

Skontaktuj się