FreshBiz

W mniej niż 3 godziny zespoły uczą się jak grać mądrzej w biznesie!

2 - 3 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
4 - Nieograniczone

Przebieg gry

FreshBiz polega na stworzeniu modeli myślowych, pomocnych przy rozwiązywaniu problemów biznesowych, które wymagają od uczestników wykorzystywania nadarzających się możliwości. Gracze podzieleni na czteroosobowe zespoły wspólnie walczą przeciwko systemowi gry. Zwycięstwo zapewnia dotarcie do miejsca oznaczonego na planszy jako wyspa. Uczestnicy wyzwania, poprzez ćwiczenie nowych, innowacyjnych metod przedsiębiorczego myślenia i twórczego rozwiązywania problemów, osiągają zamierzone cele i odnoszą sukces. W trakcie gry zdobywają nowe umiejętności i rozwijają różne strategie, które pomogą im nie tylko podczas symulacji, ale także w życiu codziennym.

Wnioski rozwojowe

W dzisiejszym, nieustannie zmieniającym się świecie, liczy się kreatywność, innowacyjność i współpraca. Coraz więcej firm zdaje sobie sprawę, jak ważne jest wcielenie w miejsce pracy wartości, jaką jest przedsiębiorczość, ale nie zawsze wiedzą, jak to zrobić. Właśnie po to powstała gra FreshBiz, „odświeżająca” rozumienie biznesu poprzez rozwój przedsiębiorczego myślenia i mądrego podejścia do prowadzenia firmy. Dzięki niej proaktywność stanie się Waszym codziennym nawykiem.

Related Testimonial

Ta dobrze przemyślana gra zwiększyła możliwości każdego, a wyciągnięte lekcje pozostaną zapamiętane przez wszystkich uczestników przez wiele kolejnych lat.

Deloitte

Poproś o wycenę