FreshBiz

Odśwież swoje spojrzenie na biznes w niespełna trzy godziny!

2 - 3 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
4 - Nieograniczone

Przebieg gry

FreshBiz polega na uruchomieniu w uczestnikach nowego sposobu myślenia, pomocnego przy rozwiązywaniu problemów biznesowych i wykorzystującego nadarzające się możliwości. Gracze w podziale na zespoły wspólnie walczą przeciwko systemowi gry, ale jest to odkrycie, które nie przychodzi łatwo.Uczestnicy wyzwania, poprzez ćwiczenie nowych, innowacyjnych postaw uruchamiających przedsiębiorcze myślenie i działanie, a także twórcze rozwiązywanie problemów, mogą zrozumieć, że zasady „gry w biznes” się zmieniły i wymagają obecnie zupełnie innych kompetencji. W trakcie gry zdobywają nowe umiejętności i eksperymentują z różnymi strategiami osiągania celu, które pomogą im nie tylko podczas tej symulacji, ale także w życiu codziennym.


Wnioski rozwojowe

W dzisiejszym, nieustannie zmieniającym się świecie, liczy się kreatywność, innowacyjność i wielowymiarowa współpraca. Nie jest już tak ważne, co posiadasz na własność, ale do czego masz dostęp, czy to dostrzegasz i czy potrafisz to wykorzystać. Coraz więcej firm zdaje sobie sprawę, jak ważne są wśród pracowników postawy przedsiębiorcze, ale nie zawsze wiedzą, jak je rozwijać. Właśnie po to powstała gra FreshBiz – „odświeżająca” rozumienie biznesu poprzez rozwój przedsiębiorczego myślenia i relacyjnego podejścia do prowadzenia firmy. Dzięki niej proaktywność i dostrzeganie otaczających nas szans i możliwości stanie się naszym codziennym nawykiem.

Rekomendacje

Dziękujemy za zabawną i wnikliwą grę! Najlepszym świadectwem jej skuteczności jest to, że ci, którzy wzięli w niej udział, chcą zagrać w nią ponownie, a ci, którzy ją przegapili, żałują, że ich tam nie było!

Imbi Loomets
Fortum Eesti OÜ

Poproś o wycenę