Need 4 Speed

Zespoły uczą się doskonalenia procesów, budując modele samochodów.

1 - 2 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
10 - Nieograniczone

Przebieg gry

Posiadając komponenty modeli, zespoły muszą przełączyć się na wyższy bieg, aby złożyć szereg koncepcyjnych samochodów z modeli w rekordowym czasie. Optymalizacja płynności ma kluczowe znaczenie dla sukcesu, ponieważ wyzwaniem zespołów jest stworzenie bardzo wydajnej linii montażowej tak, aby skrócić cały proces budowy. Presja rośnie jeszcze bardziej, gdy uczestnicy uświadomią sobie, że każdy samochód ma swój własny, specyficzny styl i dodatki. Jakość jest wszystkim; ostateczne wyniki wszystkich samochodów, od sedana do sportowego pojazdu użytkowego, muszą spełniać wysokie oczekiwania klientów. Szybkość jest nagradzana, ale małe błędy mogą powodować, że drużyny spadają w tabeli wyników. W miarę postępów w nauce i weryfikacji kolejnych etapów koncentracja przenosi się z czasów końcowych poszczególnych zespołów na dzielenie się najlepszymi praktykami między zespołami w celu osiągnięcia możliwie najlepszego łącznego czasu produkcji. Końcowe czasy grupowe są porównywane do wyników „najlepszych w historii” poprzednich uczestników.

Wnioski rozwojowe

W Need 4 Speed zespoły odkrywają, ćwiczą i rozumieją najlepsze praktyki oraz doskonalenie procesów w interesującym i praktycznym kontekście. Need 4 Speed wyraźnie pokazuje, jak można usprawnić procesy, jeśli zastosowana zostanie spójna metodologia, a wszyscy członkowie zespołu przejmą odpowiedzialność za zmiany i wprowadzą je w życie. Jest to świetna platforma do rozpoczęcia dyskusji w ramach praktycznej zabawy.

Modny design i namacalny charakter modeli samochodów gwarantują, że z każdego uczestnika zostanie wydobyte jego wewnętrzne dziecko.

Rekomendacje

Po prostu krótka notka, aby podziękować za fantastyczny poranek-miałem niesamowite opinie od wszystkich, którzy uczestniczyli w Need 4 Speed i wiele przydatnych lekcji zostało wyniesionych z tego ćwiczenia.

McDonalds

Poproś o wycenę