Quickfire Festive

Zintegruj swój zespół, pomagając Świętemu Mikołajowi uratować Gwiazdkę

20 minuty - 2 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
8 - Nieograniczone

Kluczowe wyniki

Przebieg gry

Święty Mikołaj prosi o pomoc w organizacji tej Gwiazdki. W jego worku znajdują się sprzęt i tablety, zawierające zadania, które musicie rozwiązać, aby pomóc Mikołajowi. Przewidziane w grze aktywności mają różny stopień trudności i wymagają odpowiedzi w różnej formie – odesłania zdjęcia, stworzenia filmiku, uzupełnienia treści czy zaznaczenia poprawnych pól. Zespoły wybierają je spośród dostępnych wyzwań. Każde z nich wiąże się z określonym kosztem, a w przypadku pomyślnej realizacji - także z zyskiem. Nie ma tu czasu na pogłębione analizy – uczestnicy ujawniają swoje mocne strony i wybierają te wyzwania, którym są w stanie sprostać. W miarę upływu czasu radosna atmosfera Świąt Bożego Narodzenia zaczyna się uwalniać wśród uczestników, w duchu dobrej zabawy i... gorączce przedświątecznych spraw. Zwycięża zespół, który zgromadzi najwięcej gwiazdek.

Wnioski rozwojowe

Quickfire Christmas to gwarancja dobrej zabawy w wesołym klimacie świąt! Po zakończeniu gry uczestnicy są podekscytowani tym, co udało im się w tak krótkim czasie osiągnąć. Budzi się w nich duch zespołu, a gra uczy doceniać mocne strony i umiejętności każdego członka zespołu. Osoby o podobnych cechach łączą się w grupy, by razem realizować wyzwania. Niektóre z nich mogą wymagać współdziałania wszystkich uczestników, co dodatkowo uwidacznia umiejętności przywódcze, zdolność szybkiego przekładania planów na działania i skuteczną komunikację.

Related Testimonial

Team bonding , fun and laughs without drinking games was a definite bonus at our staff end of year celebration this year. We'll definitely be looking for this type of program again.

Poproś o wycenę