Food Truck Challenge

Wizualizacja do wykonania!

2 - 3 godziny
Na zewnątrz
Sprzyja zdrowej rywalizacji
16 - Nieograniczone

Przebieg gry

Każdy zespół otrzymuje podstawowy składnik, lokalizację, typ klienteli i czas pracy ich Food Trucka. Posiadając wszystkie te informacje sąoni zobowiązani do wzięcia pod uwagę każdego aspektu biznesu: marki, specjalności kuchni, przystawek, prezentacji jedzenia i ustalenia cen. Następnie rozpoczyna się planowanie strategii, tworzenie i rozdzielanie odpowiedzialności. Potem uczestnicy mogą zabrać się do tworzenia ich Food Trucka. Koniec czasu! Zespoły prezentują swoje specjały zawodowemu kucharzowi. W międzyczasie sędziowie decydują, który biznes foodtruckowy jest najlepszy.

Wnioski rozwojowe

Food Truck to oparta na współpracy aktywność, która pomaga pracownikom w uczeniu się i ulepszaniu ich możliwości pracy jako zespół, skutecznej komunikacji i zarządzaniu czasem. Ilość i różnorodność zadań, które muszą zostać wykonane, zachęca uczestników do zrozumienia ważności planowania i organizacji. Pomaga to jednostkom rozpoznać swoje mocne strony i być odpowiedzialnym za rozdzielenie obowiązków oraz rozpoznać swoją rolę w całym procesie.

Related Testimonial

Food Truck był bardzo udanym eventem. Wszyscy byli zaangażowani od początku do końca. Zespoły stwierdziły, że dzielenie się najlepszymi praktykami i myśleniem innowacyjnym podczas aktywności pomogło im osiągać lepsze wyniki.

Dunnhumby

Poproś o wycenę