The Infinite Loop - Online

Przeglądarkowa gra typu "escape room", w której zespoły przedostają się przez labirynt pokoi, by uwolnić nastolatka uwięzionego w wirtualnym świecie gry.

1 - 1.5 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
4 - Nieograniczone

Przebieg gry

Zespół hakerów zostaje powołany do specjalnej, tajnej misji. Aby uratować nastolatka, drużyna musi otworzyć szereg drzwi rozwiązując zagadki, szyfry i łamigłówki. Każdy zespół komunikuje się ze sobą poprzez wideokonferencję. Klucze do każdej zagadki są rozproszone i każdy członek zespołu ma dostęp do różnych informacji. Podczas gdy jeden gracz widzi pokój, tajemnicze drzwi i elementy szyfru, pozostałe osoby mają dostęp do kart zagadek z informacjami niezbędnymi do ich rozwiązania i otwarcia zablokowanych drzwi. Zespół musi więc bardzo ściśle współpracować, wymieniając się informacjami o tym, co widzi, zadawać precyzyjne pytania, aktywie słuchać, szukając powiązań pomiędzy odkrywanymi elementami i wspólnie rozwiązując każdą tajemnicę. Odblokowanie jednych drzwi otwiera drogę w głąb labiryntu, poprzez kolejne pomieszczenia, aż w końcu pozwala dotrzeć do uwięzionego chłopaka. Emocje rosną z każdą sekundą, gdy drużyny widzą ekran pokazujący zmieniające się wyniki wszystkich zespołów w grze.

Wnioski rozwojowe

The Infinite Loop online to gra specjalnie zaprojektowana by rozwijać współpracę wśród zdalnych zespołów. Opiera się ona na ciągłych interakcjach pomiędzy członkami 4-osobowych zespołów. Im dokładniej gracz, który widzi wirtualny pokój, opisuje problem, tym szybciej koledzy z jego drużyny, mający dostęp do informacji tekstowych i graficznych, znajdą rozwiązanie. The Infinite Loop wyróżnia się bardzo wyraźną krzywą uczenia się. W miarę postępów w grze zespoły wyraźnie udoskonalają swoje umiejętności komunikacji i wspólnego rozwiązywania problemów, uczą się o sobie nawzajem i o tym, jak pracować wydajniej jako zespół. Ta gra to świetne narzędzie do omawiania problemów, jakie pojawiają się przy współpracy zdalnej oraz dobry przykład rozwijania kompetencji zwinnego zarządzania projektem.

Pomysł na CSR

The Infinite Loop online może zostać łatwo powiązany z celami CSR. Każdy zespół zbiera punkty, które wynikają zarówno z czasu jak i trafności udzielania odpowiedzi w kolejnych zagadkach. Ranking zespołów jest na bieżąco widoczny dla każdego, stąd wymierne efekty w grze można powiązać z ustalonymi wspólnie z Klientem jednostkami, które przeznaczone zostaną na wybrany przez firmę cel charytatywny lub inny.

remote team building

Aktywność dla Zdalnych Zespołów

Ten rodzaj aktywności został zaprojektowany dla ludzi pracujących zdalnie. Twój zespół może pracować z domu, z różnych lokalizacji biurowych czy nawet z różnych krajów! Podoba Ci się scenariusz, ale szukasz rozwiązania na żywo lub hybrydowego? Skontaktuj się, aby zobaczyć, jak możemy dostosować wybrany program do potrzeb Twojego zespołu.

Related Testimonial

W okresie pandemii zdecydowaliśmy się na eksperyment integracyjny i zagraliśmy w The Infinite Loop! Frekwencja była świetna, a nasi współpracownicy byli zachwyceni tym jakże dynamicznym, interaktywnym i angażującym wszystkich programem. Zdecydowanie polecam! Dziękuję za zaangażowanie i wsparcie!

Voltalia

Poproś o wycenę