Zarezerwuj termin

Team building dla zdalnych zespołów

Globalizacja przyniosła wzrost liczby pracowników mobilnych na świecie. Jeszcze przed Covid19 szacowano, że liczba ta wzrośnie do 43% globalnej siły roboczej do 2023 r. Efektywność zespołu rządzi się takimi samymi zasadami, niezależnie od tego, czy chodzi o pracę zdalną czy stacjonarną. Zespoły zdalne mają jednak dodatkowe wyzwania, związane ze skuteczną komunikacją, motywowaniem, dbaniem o wspólną kulturę organizacyjną i utrzymaniem stałego kontaktu. Efektywny zespół potrzebuje skutecznego lidera, który ustala zasady gry i kanały komunikacji, sprzyjające pozytywnej dynamice zespołu również podczas pracy w domu.

Nawet jeśli każdy członek zespołu pracuje zdalnie, działania związane z budowaniem zespołowości są niezbędne, by łączyć ludzi, dać im przestrzeń do wspólnej zabawy, a także do rozwijania niezbędnych umiejętności, które są ważne dla skutecznej współpracy, mimo fizycznego rozproszenia. Zapoznaj się z tymi angażującymi aktywnościami, wspierającymi team building zespołów wirtualnych.

Zapytaj o demo

Zdalne zespoły! Integrujcie się, angażujcie, współpracujcie, bądźcie w kontakcie!

Dla skutecznej komunikacji niezbędne jest zdefiniowanie zrozumiałych dla wszystkich zasad oraz wybór odpowiednich narzędzi komunikacji. Jednak bieżący kontakt ze sobą to nie wszystko. Udaną komunikację międzyludzką determinują dobre relacje między członkami zespołów, wspólny czas spędzony nad tematami pozazawodowymi, który pozwala rozwijać wspólną kulturę i język. Nasz zespół opracował szereg działań integracyjnych, które rozwijają relacje wśród pracowników fizycznie rozproszonych. Prowadzimy te programy poprzez videokonferencje. Nasze wielokrotnie nagradzane, oparte na nowych technologiach narzędzie do angażowania, Go Team, rozwinęło się w kierunku Go Remote. Dzięki konfigurowalnym quizom, wyzwaniom fotograficznym i wideo, lekka i zabawna aktywność wyzwala zaangażowanie, zachęca do współpracy i motywuje do bycia w ciągłym kontakcie. Również nasza popularna gra Escape the Mob jest już dostępna w wersji dla wirtualnych zespołów! Aby uzyskać naprawdę wciągające doświadczenie, wybierz się na wirtualną wycieczkę ze swoim zespołem do galerii sztuki lub muzeum za pomocą Go Explore. Albo weź udział w wirtualnej przygodzie dookoła świata dzięki Race Around the World. Uczestnicy będą wirtualnie odwiedzać różne kraje i wykonywać ciekawe zadania związane z wybranym miejscem. Jest też przestrzeń na bardziej ambitne quizy i łamigłówki, które zainteresują wszystkich globtroterów, poszerzając ich wiedzę o świecie.

Kreatywność dla Motywacji i Zaangażowania

Rozwiń kreatywność swojego zespołu, wychodząc poza szarą codzienność i wprowadzając uczestników w świat fantazji. Nasi facylitatorzy przeprowadzą Twój zespół poprzez video konferencję i wspólnie stworzymy film, opublikujemy gazetę lub przygotujemy lip-dub do znanego klipu wideo. Nasze wieloletnie doświadczenia w zakresie kreatywnych form budowania zespołu wykorzystujemy teraz w wirtualnym świecie. Będziemy z Wami online, poprowadzimy całe wydarzenie i zadbamy o każdy szczegół!

Muzyka wspierająca Dobrostan, Rozwój Osobisty i Relacje

Eventy muzyczne wyzwalają emocje, prowokują do myślenia i dają satysfakcję. Poprzez zanurzenie się w rytmie i muzyce ludzie przełączają swój mózg na inny tryb, wyzwalając nowe połączenia neuronowe w miarę odkrywania nowych umiejętności. Jako Catalyst zaprojektowaliśmy szereg aktywności muzycznych, przeznaczonych specjalnie dla zespołów rozproszonych. Wyobraź sobie, że Twój zespół zdalnie wykonuje razem maoryski taniec Haka, pod przewodnictwem naszego eksperta w transmisji wideo na żywo. Przezabawne! Albo zaśpiewajcie razem w chórze - w zaciszu własnego biura. Niepowtarzalne! Czy wiecie, że rytmiczne dźwięki mają moc synchronizowania fal mózgowych, wzmacniając interakcje międzyludzkie? Wypróbujcie inny zdalny program Funk the Kitchen. To jest dopiero synchronizacja!

Życie w Zdrowiu dla Utrzymania Dobrostanu

Zdrowi pracownicy są bardziej szczęśliwi i produktywni. Częstym zarzutem pracowników zdalnych jest to, że pracują więcej godzin, nie robią przerw i mają rozmyte granice między pracą a życiem prywatnym. Nasze programy zdalnej poprawy samopoczucia polegają na prowadzonej medytacji, z której można z łatwością skorzystać z dowolnego urządzenia, w dowolnym czasie i miejscu. Daj swojemu zespołowi narzędzia, by lepiej radzili sobie ze stresem, wypracowując w sobie umiejętności i dobre nawyki, które niewątpliwie przynosi medytacja. A jeśli szukasz czegoś energetycznego, wypróbuj Go Fit! Ta dodająca energii gra zawiera różnorodne treningi fitness, quizy w tematyce wellbeing i zabawne wyzwania zespołowe, odpowiednie dla każdego poziomu umiejętności.

Uczmy się Razem Zdalnie

Szkolenia online dla zespołów zyskują na popularności dzięki naszej ofercie gier biznesowych. Nasza przełomowa gra zespołowa, Peak Performance w której uczestnicy wyruszają na zdobycie Everestu, jest również dostępna w wersji remote. Dzięki tej grze Twój zespół lepiej zrozumie, co to znaczy działać zwinnie i wydajnie mimo fizycznego rozproszenia! Aby usprawnić planowanie strategiczne i współpracę zdalną, wypróbuj wirtualną wersję Heroes of Troy. Z kolei, by uzyskać dynamiczne, iteracyjne doświadczenie edukacyjne, zapytaj nas o wirtualną wersję naszej nagradzanej w konkursach gry - The Infinite Loop. W naszej ofercie jest również szereg szybkich Icebreakerów i Energizerów, których możesz użyć podczas codziennych spotkań online, aby zmotywować i zaangażować swój zespół. Skontaktuj się z nami, chętnie podzielimy się z Tobą kilkoma pomysłami.

Szukasz czegoś innego? Sprawdź naszą Wyszukiwarkę Aktywności Zespołowych

Potrzebujesz pomocy w decyzji? Dostosujemy program specjalnie dla Twojego zespołu, aby osiągnąć wyznaczone cele.

Skontaktuj się